Oslavujeme 10. výročie pôsobenia spoločnosti na trhu

oslavujeme 10 výročie PREKLADY BEZ HRANÍC na trhu

Zdieľaj s priateľmi

PREKLADÁME BEZ HRANÍC

 10 rokov

Písal sa rok 2008, keď sme začali s poskytovaním našich služieb. Zo začiatku bol náš biznis model postavený najmä na stredoeurópskych jazykoch. Postupne sa však naše portfólio jazykov a služieb rozširovalo. Čas letel a my Oslavujeme 10 výročie PREKLADY BEZ HRANÍC na trhu

Profesionáli na vašej strane

Nestrácame hlavu pri žiadnom z jazykov. A to doslovne. Spoľahnite sa na nás. Sme pripravení poslúžiť vám v 42 rôznych rečiach. A to všetko s ľuďmi v tíme, ktorí nie sú iba odborníci na danú reč, ale aj na odbor, v ktorom potrebujete spracovať preklad, či tlmočenie. Poskytujeme služby v širokej škále jazykov zvládnutých na profesionálnej úrovni. Najčastejšie prekladáme európske jazyky (angličtinu, češtinu, maďarčinu, nemčinu, poľštinu, francúzštinu, španielčinu), ale nie sú nám cudzie ani neeurópske jazyky ako čínština, či arabčina. Služby poskytujeme v oblasti prekladov, tlmočenia, úradných prekladov a venujeme sa aj korektúram textov (nielen v slovenčine).

image

Portfólio našich služieb

Služby poskytujeme v oblasti prekladov, tlmočenia, úradných prekladov a venujeme sa aj korektúram textov (nielen v slovenčine).

Prekladateľské služby

32%

Tlmočnícke služby

21%

Úradné (súdne) preklady

31%

Jazykové korektúry

14%

Doplnkové služby

2%

Zdieľaj s priateľmi

Comments are disabled.

Verified by MonsterInsights