Otvorili sme novú pobočku v Leviciach

Zdieľaj s priateľmi

V roku 2008 sme urobili prvý preklad pre nášho prvého klienta. Odvtedy sme preložili tisícky strán, tlmočili podujatia rôzneho druhu, významne rozšírili naše portfólio jazykov a služieb, ale aj expandovali z jednej filiálky na štyri. 

Kde nás nájdete

Okrem dvoch pobočiek v Bratislave a jednej v Dunajskej Strede sme sa rozhodli expandovať v rámci západného Slovenska. Novú pobočku sme otvorili v Leviciach v širšom centre na Námestí Eleny Maróthy Šoltésovej 2. K dispozícii pre našich klientov sme od pondelka do piatka, od 8:00 do 16:30.

„Chcela by som sa poďakovať každému klientovi za prejavenú dôveru, ktorú prejavili nášmu profesionálnemu tímu prekladateľov a tlmočníkov. Som hrdá na všetkých kolegov, ktorí sa nezľakli výziev a vždy sa snažia urobiť všetko, čo je v ich silách, aby naplnili očakávania klientov.  Naša práca nás baví, pretože veríme tomu, čo robíme. Tešíme sa z otvorenia štvrtej pobočky, ako aj z toho, že budeme bližšie ku klientom z Nitrianskeho kraja,“ uviedla konateľka spoločnosti PhDr. Tímea Kliment.

Preklady, tlmočenie, ale aj doplnkové služby

Preklady bez hraníc vznikli s cieľom poskytovať klientom profesionálne preklady a tlmočenie stredoeurópskych jazykov. Postupne sme sa prispôsobili požiadavkám našich zákazníkov a dnes dokážeme zabezpečiť preklady či tlmočenie až v 42 jazykoch.

Najčastejšie prekladáme a tlmočíme angličtinu, češtinu, maďarčinu, nemčinu, poľštinu, francúzštinu a španielčinu. Nezľakneme sa ani neeurópskych jazykov ako napríklad čínština, japončina, hebrejčina alebo arabčina.

Neoddeliteľnou súčasťou našej práce sú aj úradné preklady (súdny preklad s okrúhlou pečiatkou), ale aj bežné či informatívne preklady. Radi vám preložíme aj webovú stránku s ohľadom na tón komunikácie návštevníkov stránky v danej krajine. V portfóliu našich služieb ponúkame jazykové korektúry, nielen v slovenčine, ale aj ďalších jazykoch.

Profesionalita a kvalita je pre nás na prvom mieste

Ku každej požiadavke, ktorú dostaneme, pristupujeme zodpovedne. Nezáväznú cenovú ponuku dokážeme spracovať do 20 minút.

Uvedomujeme si, že občas klienti potrebujú našu pomoc za krátky čas, preto poskytujeme aj expresné preklady – do 8 hodín. Zakladáme si však na kvalite, každý preklad kontrolujeme, aby sme dokázali poskytnúť bezchybné služby a byť pre našich klientov spoľahlivým partnerom.

Osobne, telefonicky, mailom či prostredníctvom kontaktného formulára sme Vám vždy pripravení pomôcť s akýmkoľvek druhom prekladov či tlmočníckymi službami. Všetky kontakty nájdete na našej stránke  na našej stránke.


Zdieľaj s priateľmi

Comments are disabled.

Verified by MonsterInsights