Preklady a tlmočenie – kontaktná kancelária na Hviezdoslavovom námestí

Preklady a tlmočenie - kontaktná kancelária na Hviezdoslavovom námestí

Zdieľaj s priateľmi

Naše služby v oblasti prekladov a tlmočenia poskytujeme klientom už desiaty rok. Okrem Dunajskej Stredy a kancelárie v sídle spoločnosti na Gusevovej ulici č.6 v Bratislave máme otvorenú aj ďalšiu kanceláriu, kde môžete využiť naše služby.

Preklady a tlmočenie – kontaktná kancelária na Hviezdoslavovom námestí

Ak potrebujete preklady a tlmočenie – kontaktná kancelária na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave je vám k dispozícii počas pracovných dní od 8:00 do 18:00 hodiny. V priestoroch kancelárie môžete odovzdať podklady na úradný preklad, obyčajný preklad, dohodnúť služby tlmočníka, alebo si vyzdvihnúť hotový preklad. Keďže sa snažíme čo najlepšie priblížiť k našim klientom, podklady na preklady je možné odoslať aj elektronicky a potom si už iba vyzdvihnúť hotové dokumenty s úradnou pečiatkou. Ak máte kanceláriu v blízkosti centra Bratislavy, veríme, že vám naša kontaktná kancelária príde vhod.

Osobná zainteresovanosť a kvalifikovaná odbornosť kolektívu našej kancelárie garantujú vysokú kvalitu našich služieb. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov. Referencie vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Zabezpečíme Vám preklady a tlmočenie z/do najrôznejších jazykových kombinácií, z ktorých ani jeden nemusí byť slovenský. Vyhotovujeme úradné preklady (súdny preklad s okrúhlou pečiatkou), ako aj bežné či informatívne preklady.

S nami nečakáte! Preklad pre Vás môže byť hotový už do hodiny.
Veľa muziky za málo peňazí! U nás sa ceny pohybujú už od 9€ za normostranu.
Dôkladná kontrola prekladov. Preklady niekoľkokrát pred doručením skontrolujeme.
Diskrétnosť. S vašimi údajmi zaobchádzame maximálne diskrétne a bezpečne. Plne v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Overenie u notára. Ponúkame aj overenie dokumentu u notára a doručenie k vám.
Naši prekladatelia sú odborníci na jazyk a odbor (právo, obchod, IT, stavebníctvo…)

Pri príležitosti desiateho výročia spoločnosti PREKLADY BEZ HRANÍC vám pri prevzatí prekladov v kontaktnej kancelárii na Hviezdoslavovom námestí radi odovzdáme aj malý darček, ktorý veríme, poteší.  Zastavte sa u nás, alebo nás kontaktujte mailom, telefonicky, či klasickou poštou.

Váš tím PREKLADY BEZ HRANÍC


Zdieľaj s priateľmi

Comments are disabled.

Verified by MonsterInsights