Stali sme sa členom ATC SK

člen ATC SK

Zdieľaj s priateľmi

Naša spoločnosť Preklady bez hraníc, s.r.o. má na konte ďalší úspech. Oddnes sme členom Asociácie prekladateľských spoločností Slovenska.

Pracujeme na sebe

V decembri minulého roka sa nám podarilo splniť požiadavky systému manažérstva kvality v prekladateľských službách a získať certifikát EN ISO 17100:2015 a zaviesť systém manažérstva kvality v oblasti prekladateľských a tlmočníckych služieb STN EN ISO 9001:2016, ktoré nám udelila spoločnosť TÜV SÜD.

Dnes oslavujeme ďalší úspech, členstvo v Asociácii prekladateľských spoločností Slovenska, ktorej hlavným cieľom je spájať prekladateľské spoločnosti pôsobiace na Slovensku a zastupovať ich na stretnutiach s domácimi i zahraničnými inštitúciami a organizáciami.

„Veľmi sa tešíme z členstva v Asociácii prekladateľských spoločností Slovenska, ktoré je ďalším dôkazom nášho každodenného úsilia pri zabezpečení kvalitných, profesionálnych prekladov v rôznych jazykových kombináciách pre našich klientov,“ uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Ákos Fazekas.

Kladieme dôraz na kvalitu za výhodné ceny

Pre našich klientov poskytujeme prekladateľské a tlmočnícke služby už viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia sa nám podarilo vybudovať 4 pobočky, dve v Bratislave, jednu v Dunajskej Strede a najnovšiu v Leviciach.

Poskytujeme bežné aj úradné preklady s okrúhlou pečiatkou, bežné a úradné tlmočenie, jazykovú korektúru, overenie prekladov, zabezpečenie apostily či doplnkových služieb ako je kopírovanie alebo prepis nahrávok. Snažíme sa ponúknuť čo najvýhodnejšie ceny. Informatívne preklady začínajú už od 9 eur za normostranu.

Ďakujeme každému jednému klientovi, či už to boli jednotlivci, nadnárodné spoločnosti, malí, strední či veľkí podnikatelia, ako aj štátna správa za dôveru, ktorú ste vložili našim prekladateľom a tlmočníkom!


Zdieľaj s priateľmi

Comments are disabled.

Verified by MonsterInsights