Vianočná pohoda (a preklady) bez hraníc!


Zdieľaj s priateľmi

Predvianočné obdobie je za rohom a ženie nás do šia-… dokončovania úloh. Snažíme sa zvládnuť všetky povinnosti spojené aj s prípravami na Vianoce.

Ak si budeme vzájomne pomáhať, všetko pekne postíhame. Delegujte úlohy na nás,  veď nemusíte všetko robiť sami.

 

My v PREKLADY BEZ HRANÍC Vám okrem vyhotovenia bežných aj úradných prekladov vieme pomôcť aj s inými službami.

Patria sem napríklad notárske overenia, doručovanie, fotokopírovanie a/alebo vyhotovenie druhého a ďalšieho exempláru prekladu, zapracovanie zmien do zmluvy v cudzom jazyku, prepisovanie, terminológie, zladenie dvojjazyčných paralelných textov, titulkovanie, spätný preklad a pod.

Ak sa chcete odbremeniť napríklad od chodenia k notárovi, ale potrebujete preložiť výpis z obchodného registra a iné doklady, ktoré vydáva napríklad Slovenská pošta,  neváhajte sa, prosím, obrátiť na nás.

Zavolajte nám, že potrebujete napríklad výpis z obchodného registra. Po tom, ako nám nadiktujete IČO spoločnosti, ktorej výpis potrebujete a poviete nám aj svoje fakturačné údaje, a zároveň uhradíte nami zaslanú faktúru, my v PREKLADY BEZ HRANÍC po tento výpis vybehneme k notárovi, preložíme ho a po jeho nachystaní na odovzdanie Vám ho doručíme osobne, poštou, alebo si ho môžete vyzdvihnúť v niektorej z našich kancelárií.

Táto služba u nás funguje nielen v predvianočnom období, ale po celý rok.

 

Vo vianočnom a novoročnom období budeme pracovať v riadnom režime, bez obmedzení.

Okrem povinných štátnych sviatkov naša kancelária bude poskytovať prekladateľské služby tak, ako vždy, každý pracovný deň od 8:00 do 16:30.

Mimo otváracích hodín funguje hot-line: 0905 468 065, kam sa dovoláte kedykoľvek, aj cez víkend, a kde Vám poradia, ako čo najrýchlejšie a najjednoduchšie vyriešiť Váš dopyt.

 

Ak potrebujete navštíviť našu kanceláriu aj osobne, otváracie hodiny jednotlivých pobočiek sú nasledovné:

Bratislava, Gusevova 6 – každý pracovný deň 8:00 – 16:30

Levice, A. Sládkoviča 1 – zatvorené 18. – 19. decembra, 28. – 29. decembra. Ostatné dni v riadnom režime od 8:00 do 16:30.

Dunajská streda, Alžbetínske námestie 1 – zatvorené 15. decembra, 22. decembra, 27. decembra, 2. – 3. januára. Ostatné dni v riadnom režime od 08:00 do 16:30.


Zdieľaj s priateľmi

Comments are disabled.

Verified by MonsterInsights